10 Mayıs 2017 Çarşamba Üye Girişi sohbet haber

Instagram'da popüler olmanın yolları nelerdir?

inssta 08 Nisan 2019 Pazartesi, 15:52:21

Instagram'da Sende Popüler Ol ! 


Instagram, anlık video ve fotoğraflarınızı sevdiklerinizle anlık paylaşıp, iletişime geçmenizi sağlayan eğlenceli bir platformdur. Takipçi sayınız hayli fazla olsun daha fazla beğeni alın istiyorsanız bunu gerçekleştirmek için bazı küçük ipucu ve teknik gerekiyor. Uygulamayı daha etkin kullanıp, insanların ilgisini çekecek daha farklı ve güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

1.
Takipçi sayınızı kasın

 1. Görüntü titled Instagram Adım Popüler Olun
  1
  Ayarlardan ufak bir dokunuşla herkese açık görünün. Popüler kişiler herkesi onaylayamaz. Takipçi sayınızı arttırmanın diğer yolu fotoğraflardan geçer. Genel ve hep aynı hesap üzerinden paylaşımlar yapmalısınız.
  • Diğer hesaplarınızı instagram'a entegre edin. Güncellemelerinizi yaparken twitter, facebook gibi uygulamalarınızı instagram'a bağlayıp, arkadaşlarınızı da bu hesaba yöneltmek çok daha kolay olacaktır.
  • Gizlilik ihlali olmaması için istemediğiniz fotoğraflarınızı anlık paylaşmayın, sonra pişman olabilirsiniz. Kişisel ve utanç verici şeyler paylaşmayın. Ev adresinizi eklemediğinizden emin olun.
 2. Görüntü titled Instagram'da Popüler Olun Adım 2
  2
  İnsanları takip edip onlarında sizi takip etmesini sağlayın. En basit yöntemlerden biri de çok sayıda hesabı takip etmeniz gerekliliği. Instagram'da tüm eklemek istediğiniz hesapları takip etmeli ve onlarında sizi takip etmesi için haberdar etmelisiniz.. İnstagram size saatte 160 kişi ekleme olanağı sunar, bu kendi takipçilerinizi eklemeniz için harika bir fırsat.
  • Takipçilerinizi beğenin ve tanıdıklarınızı sizi beğenmeye davet edin.
  • Takip edip,edilmeye kendi ilgi alanınızda olan hesaplardan başlayabilirsiniz. Bu spor, yemek veya sanat olabilir.
  • Diğer işinize yarayacak taktiklerden biri de ünlü takibi ve bol bol yorumda bulunmadır. Bu size uzun vadede büyük bir takiçi getirecektir.
  • Ünlü olsa da olmasa da her zaman takipçilerinizi takip edin.
 3. Image titled Get Popular on Instagram Step 3
  3
  Diğer popüler hesapları takip edin ve yorum yapın. Takip etmek ve meşgul olmak için bazı ünlüleri ve diğer popüler Instagram hesaplarını seç. Diğer takipçilerin sayfanızı kontrol etmelerini ve takip etmelerini sağlamak için yayınlarına düzenli olarak yorum yapın.
  • Instagram bu uygulama üzerinde dururken, bazı popüler hesapların (Bieber, One Direction, Kim Kardashian) art arda takip edilmesi ve takip edilmemesi sizi çok hızlı bir şekilde birkaç takipçi kazandırabilir. Ancak bu, hesabınızı askıya alabilir.
  • Popüler sayfaları spam yapmayın. Birçok insan yorum yapmaktan hoşlanır, "Hey beni takip et!" Gerçekten popüler sayfalarda, ancak bu size olumsuz yorumlar kazandıracak ve nadiren çalışacaktır. Aynı zamanda yapışkan görünüyor.
 4. Image titled Get Popular on Instagram Step 4
  4
  Bazı takipçisi uygulamaları veya web sitelerini deneyin. Takipçiyi biraz daha kolay kovalamak için tasarlanmış çeşitli uygulamalar ve siteler var. Hepsi, esasen resimleri beğenerek ve diğer görevler yaparak sermaye veya "madeni para" oluşturmanıza izin verir; Tüm bu uygulamalar biraz farklı çalışır ve bazıları için ödeme yapmanızı gerektirir.
Skor 
0 / 4

Yöntem 1 Quiz

Diğer insanları takip etmek sizi Instagram'da nasıl daha popüler yapabilir?

2
Takipçilerinizi Tutmak

 1. Image titled Get Popular on Instagram Step 5
  1
  Sayfanız için bir tema seçin ve buna bağlı kalın. İnsanların belirli ve net temalı bir sayfa izlemesi daha olasıdır. Sizinkini hazırlarken, fotoğraf beslemenize ne ekleyeceğiniz konusunda düşünmeye çalışın. Ne hakkında tutkulusun? İlgi alanların nelerdir?
  • Yemek yemek, yemek yapmak veya içmek
  • Hayvanlar
  • Doğa fotoğrafçılığı
  • Memes veya mizah
  • Akşam
  • Yoga ya da egzersiz
  • Ev dekorasyon ve yaşam tarzı
  • Moda veya stil
  • Spor Dalları
 2. Image titled Get Popular on Instagram Step 6
  2
  Açık ve spesifik bir biyografi doldurun. Biri sayfanıza baktığında, derhal ne hakkında olduğunuzu söyleyebilmeliler. Bio'nuzu temanıza kısa ve net bir şekilde bağlayın. Çoğu bios birkaç cümleyden daha fazlası olmamalıdır.
  • Çoğunlukla köpeğinizdeki yemeğin fotoğraflarını mı çekiyorsunuz? Bio'nuzda bunu açıkça belirtin: "Mutfak kreasyonları ve Moofus'un mucizevi köpeği."
  • Özel bilgileri paylaşmayın. Sayfanızı takip eden yabancıları çekmek istiyorsanız, biyo'nuzun nerede yaşadığınız ve tam adınızı listelemesi gerekmez. Yalnızca sayfanız özelse gizli bilgileri ekleyin.
  • Göze çarpmak ve takipçileri çekmek için biolarınızda çoklu çizgiler ve emojiler kullanabilirsiniz. Yaratıcı ol!
 3. Image titled Get Popular on Instagram Step 7
  3
  İyi bir profil resmi al . Instagram yayınınızın temasına uygun bir profil resmi seçin. Kendi hayatınızın fotoğraflarını çekiyorsanız, bir selfie profili resmi ekleyin. Hayvanlarınızın fotoğraflarını çekiyorsanız, profile, hayvanlarınızın bir fotoğrafını daha iyi eklemelisiniz. Zanaat bira meraklısı? Bize köpükleri göster.
  • Instagram'da resimler oldukça küçük görünüyor. Çok fazla odaklanmış ve yakın çekim bir resim seçin, çok fazla dağınıklığı olan bir şey değil.
 4. Image titled Get Popular on Instagram Step 8
  4
  Birçok resim üzerinde olumlu yorum yapın. Takipçileri çekmek istiyorsanız, Instagram'da olumlu bir varlık yaratmanız gerekir. İnsanlar her zaman olumlu yorumlara müteşekkirdir ve birçoğu, onları daha çok memnun eden kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için profilinizi ziyaret edecektir.
  • Bir topluluk #jj etiketiyle yayınlar ve bu da insanları daha fazla dahil etmeyi sağlayan bir dizi kural içerir. #Jj etiketli her resim için, iki resme yorum yapmak zorundasınız ve üç tane daha. [1]
 5. Image titled Get Popular on Instagram Step 9
  5
  Düzenli olarak gönderin. Birçok insanı takip etmek ve Instagram'da arkadaş canlısı olmak size çok sayıda takipçi katabilir, ancak aynı zamanda içeriği yedeklemek için orada olmanız gerekir. Takipçilerinizi korumak, yenilerini kazanmak kadar önemlidir. Eğer takipçileri tutmak istiyorsanız, en azından her gün yazı göndermeniz gerekir. [2]
  • Son çalışmalar, günde 2-3 gönderinin en uygun olduğunu göstermektedir. [3]Tweet'lerin ömrü genellikle oldukça kısa, bu yüzden Twitter operatörleri Instagram için olduğundan çok daha fazla Tweet alacak.
  • Perşembe günleri Instagram'da yayınlanacak en popüler gündür ve Pazar en az popüler gündür. Bu, iki günde bir yayın yapmanız gerektiği anlamına gelir, bu nedenle Perşembe günkü insanları kullanırken yakalanırsınız ve bu nedenle yayınlarınız Pazar günü göze çarpır. [4]
  • Bir seferde en fazla bir veya iki fotoğraf gönderin. Yemi su basma. Bir sürü iyiliğin varsa, bu harika! Fakat onları bir gün veya bir hafta boyunca boşaltın.
 6. Image titled Get Popular on Instagram Step 10
  6
  Bazen ses çıkarırsın. Çekilişler, takipçilerinizden bazılarının adlarının yorum akışına eklenmesini veya fotoğraflarda etiketlenmesini içerir. Bu, takipçilerinizin onları takip etmelerini sağlamak için sayfalarını tanıtır ve karşılığında bunu yapmak için insanlara bir neden verir. Takipçileri etrafa yaymanın iyi bir yolu.
  • @Shoutzz veya @ Pretty.GirlShoutz gibi bazı hesaplar var; Bu uygulama Instagram'dan caydırılır ve bunlar genellikle çok uzun sürmez, genellikle bir saat süren ücretli atışlar, ancak kalıcı atışlar da daha yüksek bir fiyattan satın alınabilir.
  • Instagram'daki herhangi bir şeyde olduğu gibi, fazla abartırsanız takipçileri kaybedersiniz. Çatışmalar biraz yapışkan veya çılgınca görünebilir ve birçok insan onlardan hoşlanmaz.
 7. Image titled Get Popular on Instagram Step 11
  7
  Takipçilerinizle iletişim kurun. İnsanlar eğlenmeyi sever. Instagram'da popüler olmak istiyorsanız, insanlar için eğlence sağlamanız gerekir. Sadece resim koymayın ve insanların sayfanızdan hoşlanmasını beklemeyin. Instagramda ilgi duyan ve sosyal olarak kalabilen insanlarla etkileşim kurun. [5]
  • Yarışmalara katılın. Bir şey yapmak için "en iyi yorum" ya da belirli bir takipçiye eğlenceli bir şeyler verin. Ödülünüzü bir şekilde sayfanızın temasıyla ilişkilendirin.
  • Takipçilerinizin sorularını sorun ve takipçilerinizin sorularını yanıtlayın. Gerçek konuşmalar yapın ve onların hayatlarına ve resimlerine ilgi gösterin. Takipçileriniz için orada olun.
  • İnsanların paylaşmak isteyecekleri komik bir yorum yapın. Yayınınızı paylaşırlarsa, bu hesabınızı daha fazla kullanıcı tarafından görülebilir hale getirir.
Skor 
0 / 4

Yöntem 2 Quiz

Hesabınızın teması spor temelli mizahsa, takipçilerinizi şu şekilde tutabilirsiniz:

3
Daha Fazla Beğeni Almak

 1. Image titled Get Popular on Instagram Step 12
  1
  Günün doğru saatinde gönderin. Araştırma çalışmaları, Instagram'da yayınlanabilecek en uygun zamanın Çarşamba günü saat 17: 00'de olduğunu gösteriyor. [6] Daha fazla beğenmek istiyorsan, insanlar telefonlarına bakarken yazman gerekir. Bu, genellikle çalışma saatlerinden, akşam 8'den akşam 5'e kadar kaçınmanız gerektiği ve insanların hala uyanık olduklarını ve telefonlarına baktıklarını göndermeniz gerektiği anlamına gelir. Bu yüzden, akşamları ve erken sabahları Instagram'ya gönderilecek en iyi zamanlar.
  • Bir seferde çok fazla resim yığma. Eğer üç ya da dört tane harika oyuncunuz varsa, hepsini bir dizi haline getirmeyin, yoksa daha az beğenilirsiniz. Özellikle birlikte gitmedikleri sürece, yayınlarınızı bekleyin ve boşluk bırakın.
  • Hedef kitleniz için doğru zamanda gönderi yaptığınızdan emin olun. Kitlenizin büyük bir kısmı denizaşırı ülkelerden geliyorsa, farklı bir saat diliminde yaşıyor olabilirler.
 2. Image titled Get Popular on Instagram Step 13
  2
  Her zaman başlıklar ekleyin. Resimlerin bağlamı olması gerekir. Altyazılar, gönderinize küçük bir şaka eklemek veya insanlara okuması için başka bir yol vermek için bir fırsattır. Resim yazılarını ironik olarak kullanın, böylece insanlara resminizi takdir etmeleri için birçok yol sunar.
  • Çoğu kişi, etiketleri için altyazı kullanır. Bu önemlidir, ancak düzenli başlıklar da eklemeniz iyidir. Oraya biraz emoji ve bir de metin at.
  • İronik bir yazı kullanın. Eğer mahallenizdeki bir gün batımının gerçekten güzel bir fotoğrafını çekiyorsanız, sorun değil, ancak "Maalesef bu gece ölü balık gibi kokuyor."
 3. Image titled Get Popular on Instagram Step 14
  3
  Popüler etiketler kullanın. Hashtag'ler, resimlerinizi takipçileriniz olmayan insanlara çıkarmak için harika bir fırsat sunar. İnsanlar belirli temalar için etiketler ararken, fotoğrafınız ortaya çıkar. Resimlerinizi mümkün olduğu kadar çok farklı arama terimlerine bağlamak için çeşitli doğru hashtagler ve eğilimli hashtag'ler kullanın. [7]
  • En popüler hashtag'lerden bazıları şunlardır: sevimli, aşk, gülüş, yağma, popüler, etiketsiz, fotoğraf dünyası, instamood, picoftheday ve nofilter.
  • Doğru hashtag kullanın. Bir selfie alırsanız, #selfie hashtag. Eğer bff'inizin resmini çekerseniz, #bff etiketleyin. Düşünme onu.
  • Resimlerinizi de coğrafi olarak etiketleyin. Resminiz belirli bir yere bağlıysa, Instagramınızı konumunuzu etiketleyebilecek şekilde ayarlayın. Bu, bölgenizdeki diğer kişilerin beğeneceği yerel resimleri bulmasını sağlar.
  • Çalışmalar, 11 hashtag kullanmanın optimum sayı olduğunu göstermektedir. Çok fazla kullanıcı kapatabilir ve sayfanızın çaresiz görünmesini sağlayabilirsiniz, ancak çok sayıda insanın görebileceği kadar kullanmanız iyidir.
  • TagsForLikes gibi siteleri ve uygulamaları kullanarak alakalı ve popüler hashtagleri bulun.
 4. Image titled Get Popular on Instagram Step 15
  4
  Resimlerinizi seven insanları takip edin. Hashtag kullandığınızda, resimlerinizi beğenen bazı yabancılara sahip olacaksınız. Bunu yaptığınızda, onları tekrar takip edin. Birisi resimlerinize ve profilinize ilgi gösteriyorsa, ulaşmak ve bağlanmak iyidir. Resimlerinden birine yorum yapın ya da bir kaç tanesini beğenin. Sadece bir ya da iki dakika sürer ve yeni bir takipçinin edinilmesine yardımcı olur.
  • Gerçek bir insan olduğunuzu ve sadece bir takipçi toplama makinesi olmadığını göstermek güzel. Uzan ve küçük bir yorum yap, sadece "Teşekkürler!" Olsa bile
 5. Image titled Get Popular on Instagram Step 16
  5
  App etrafında kazmak ve ne eğilimi görmek. Popüler etiketlere tıklayın ve bulduğunuz resimlere göz atın. Göreceli olarak basit bir etiket bile, #hamburger gibi, çok ve çok sayıda farklı resim türüne sahip olacaktır. En iyi görünen ne? En çok hangisini beğenmek istersiniz? En iyisinden öğren.
  • Takipçilerinizin neler yaptığını görmek için aktivite düğmesine tıklayın. İnsanlar ne tür resimlerden hoşlanıyor? Popüler olan ne görünüyor?
 6. Image titled Get Popular on Instagram Step 17
  6
  Bazı beğenilen uygulamalar kullanın. Tıpkı takipçileri almak için bazı ücretli uygulamaları kullanabildiğiniz gibi, beğeniler almak için de bazı uygulamaları kullanabilirsiniz. Hepsi farklı derecelerde başarıya sahip, farklı işler, ancak kendinize bot hesaplarından ekstra para kazanmak için "madeni para" almak için çok az iş yapabilirsiniz. Aşağıdaki benzer uygulamaları göz atın:
  • GetLikes
  • MagicLiker
  • LikePotion
Skor 
0 / 4

Yöntem 3 Quiz

Neden bol miktarda hashtag kullanmalısınız?

 1. Image titled Get Popular on Instagram Step 18
  1
  Çeşitli resimler çekin. Çeşitlilik anahtarıdır. Instagram'da popüler olmak istiyorsan, yayınlamak için çeşitli şeyler bulman gerekiyor. Çektiğiniz resimlere bakın ve bu temaları değiştirmenin yollarını bulun ve aynı içeriği yeniden paketleyin. Hangi tür fotoğrafların en çok sevildiğini ve üzerinde büyüdüklerini öğrenin
  • Yemek fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, bu harika. Bir tema güzel, ancak hamburger seviyorsanız, kimse günde üç hamburger resmine bakmak istemez. Özet akışınız tekrarlayansa, izleyenleri kaybedeceksiniz.
  • Bunun yerine, boş tabakların, işlem gören yemeklerin, beğendiğiniz restoranların dışını, beğendiğiniz menülerin fotoğraflarını çekin. Salla.
  • Daha önce gönderdiğiniz aynı fotoğrafı, özellikle aynı gün, asla yeniden göndermeyin. İlk seferinde istediğin kadar beğenmediysen, aynı resmi tekrar yapma.
 2. Image titled Get Popular on Instagram Step 19
  2
  Filtre işlevini akıllıca kullanın . Instagram resimlerinde kullanabileceğiniz filtre seçenekleriyle dikkat çekiyor. Çektiğiniz resimleri tamamlamak için bunları kullanmak, daha fazla takipçi ve beğeniler kazanmanıza yardımcı olabilir. Tadı güzel.
  • "#nofilter" bir nedenden dolayı popüler bir etikettir. Gerçek ve yapay olmayan güzelliği bulabilirseniz, insanlar böyle. Günbatımını veya çok renkli, yüksek kontrastlı gece sahnelerini düşünün.
  • Filtreler kötü veya sıkıcı bir görüntüyü iyi yapamaz. Farklı olanları deneyin, ancak fotoğrafın başlamak için ilginç olduğundan emin olun.
  • Mümkünse kameranı yükseltmeyi dene. HD resimler her zaman daha iyi görünür.
  • Willow'un en çok sevilen filtre olduğu söylenir, ancak kendiniz için deneme yapın ve izleyicileriniz için hangi filtrelerin en etkili olduğunu bulun.
 3. Image titled Get Popular on Instagram Step 20
  3
  Resimlerinle hikaye anlat. İlginç kombinasyonlar yapmak veya hatta eğlenceli bir hikaye anlatan kolajlar yapmak için resimleri bir araya getirmek mümkündür. Resimlerden önce ve sonra çekim yapın ve ne tür fotoğrafların eklendiğine bağlı olarak, biraz aralıklı yayınlayın.
  • Yemek yemek üzere olduğunuz burgerin bir fotoğrafını çekin, bir atı yemek için yeterince aç olduğunuz hakkında bir yorum yapın. Yarım saat sonra, "#winning" başlıklı boş tabağınızın bir başka fotoğrafını çekin.
 4. Image titled Get Popular on Instagram Step 21
  4
  Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanın. Instagram ile birlikte çalışmak üzere özel olarak yapılmış bir sürü başka fotoğraf düzenleme uygulaması var. Resimleriniz için ek filtreler ve çerçeveler ekleyebilir, komik görsel hileler ekleyebilir ve resimleri bölebilir veya diğer resimlerle birleştirebilirsiniz. Instagram'da takipçilerinizle paylaşmanız size biraz daha yaratıcılık verir. [8] İşte bazı popüler düzenleme uygulamaları:
  • Snapseed
  • Kamera +
  • VSCO Kam
  • Photoshop Express ve Photoshop Touch
  • Noir Fotoğraf
  • Renk püskürtme
  • Afterlight
 5. Image titled Get Popular on Instagram Step 22
  5
  Nispeten temiz tutun. Şık tutun, ya da Instagram hesabınızı iptal etme riskiniz vardır. Instagram'da popüler olmaya çalışırken, en çok PG-13 etrafında dolaşmaya devam edin. Bazı durumlarda, seksin sattığı doğrudur, fakat Instagram beslemenizde çıplaklık veya zalimlik yoktur.
Skor 
0 / 4

Yöntem 4 Quiz

Neden dağın zirvesine ait bir fotoğraf üzerinde filtre kullanmamaya karar verdiniz?

Yorumlar

Gündem

Gündem
Yorum(0)
A Milli Takımımız Yunanistan'ı rahat geçti
Gündem
Yorum(0)
İmar Barışı'nda süre uzatıldı
Gündem
Yorum(0)
John Wick 3 film fragman
Gündem
Yorum(0)
31 Mart 2019'daki yerel seçimler
Siyaset

Siyaset
Yorum(0)
Bedelli askerlik ücreti ne kadar?
Siyaset
Yorum(0)
Sosyalizm Nedir? Sosyalist Kime Denir? Komünizm ile Arasındaki Farklar
Siyaset
Yorum(0)
Gürsel Tekin'den darbe sanıklarına isyan
Siyaset
Yorum(0)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırp mevkidaşına özel tasarım bisiklet hediye etti
Ekonomi

Ekonomi
Yorum(0)
Motorlu Taşıtlar Vergisi yeniden değerleme oranı belli oldu
Ekonomi
Yorum(0)
Merkez Bankası anketi: 2019 sonu dolar beklentisi 5.99'dan 6.06'ya çıktı
Ekonomi
Yorum(0)
Bireysel Hesaba Dayanan Kıdem Tazminatı Sistemi Oluşturulacak
Ekonomi
Yorum(0)
Bilgisayar Başında Para Kazanmanızı Sağlayacak 9 Kolay Yöntem
Spor

Spor
Yorum(0)
İddaa ihalesi: FIFA Demirören'e yaptırım uygular
Spor
Yorum(0)
Ergün Penbe: Arda Turan, Galatasaray'a dönmek istiyor
Spor
Yorum(0)
Spor camiasından Ampute Milli Futbol Takımı'na tebrik
Spor
Yorum(0)
Dursun Özbek: Hasılatımız 140 milyon seviyesine çıktı
Sağlık

Sağlık
Yorum(0)
Esnek Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Neler Yapılması Gerekli?
Sağlık
Yorum(0)
Ameliyatsız Burun Estetiği
Sağlık
Yorum(0)
Kolesterol Nasıl Düşürülür?
Sağlık
Yorum(0)
Yağ Yakımı İçin Detoks Suyu
Magazin

Magazin
Yorum(0)
Yeni yılda ilişkiniz için tek bir dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz?
Magazin
Yorum(0)
Bir erkeği "güvenilir" kılan unsurlar nelerdir?
Magazin
Yorum(1)
Geçmişte yaptığınız hataları termos gibi sıcak tutup, sürekli yüzünüze vuran sevgiliye karşı tavrınız ne olurdu?
Magazin
Yorum(0)
Senin Dip Boya Derdiyle Başa Çıkma Yöntemin Hangisi?
Magazin
Yorum(1)
Çorap Aşığı Kızlar Buraya: Tarzını Tek Hamlede Hareketlendirmeni Sağlayacak 8 Süper İpucu
Magazin
Yorum(0)
Hayatımızı Güzelleştiren Kadınlara Verdiğimiz Değeri Kanıtlayacak 8 Şey
Magazin
Yorum(0)
Aylin Kontente: Futbol takımı gibiyiz
Magazin
Yorum(0)
Askerliğini yaptığı yerde film çekti
Magazin
Yorum(0)
Tarık Mengüç savcılığa koştu: 'Bana yardım edin!'
Magazin
Yorum(0)
Hande Erçel yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler ile birlikte tatilde!
google facebook twitter
Şifremi Unuttum